head_logo head
head_img head
bazeny
nadrze
galvanicke vany
vzduchotechnika
headheaduvodprofilkontaktyhead
head
head
head
deutsch česky
head head
speciální zarizeni
prumyslove rozvody
septiky a lapoly
whirpooly
head

Proč bazény od nás ?

Pro majitele rodinných domků, zahrad nebo chat se novým životním standardem stávají rodinné bazény. Každý kdo zná rodinnou výpravu na veřejné koupaliště, nebo k jiné vodní ploše, ocení možnost koupat se v pohodě ve vlastním bazénu. Koupání přináší blahodárný účinek na zdraví (otužování, střídavé zatěžování tělesných partií, harmonizace dýchaní), spokojenost a radost v rodinném kruhu nebo s přáteli.

Přitom využití bazénu je široké, nejenom jako rodinný bazén, ale i pro rekreační střediska, lázně, plovárny, školy, hotely nebo sauny.

Všem těm našim zákazníkům, kteří se rozhodnou takto žít, přináší naše firma STP plast, s. r. o. Mimoň širokou nabídku bazénu i příslušenství.

Firma STP plast, spol. s r. o.působí na našem i zahraničním trhu od roku 1997 a od počátku byli bazény jedním z hlavních výrobních programů firmy. Od několika základních tvarů byl rozšířen sortiment bazénů do dlouhé řady, pochopitelně stále neukončené, protože naši zákazníci přicházejí se stále novými tvary a provedeními. Právě naše firma dokáže vyrobit bazén dle přání zákazníka, ať se návrh jeví zpočátku jako velká fantazie!

Venkovní bazén je zpravidla využíván pět až šest měsíců v roce, zatímco bazény vestavěné v interiéru budovy lze pochopitelně využívat celoročně.

Firma poskytuje záruku na svoje výrobky v délce dvou roků. Reklamace jsou minimální, v sortimentu bazénu nejsou žádné!

STP plast spol. s r. o., Na Vršku 109, Průmyslová zóna II, 471 27 Stráž pod Ralskem, tel.: 485 172390, email: stpplast@stpplast.cz, www.stpplast.cz